چطور وقت فوری سفارت فرانسه بگیریم؟

کشور فرانسه یکی از پرترددترین کشورهای اروپای غربی است که اغلب بیشترین گردشگر و مسافر را در خود جای می‌دهد. به همین جهت، گرفتن وقت سفارت فرانسه می‌تواند کاری دشوار باشد. بخصوص برای افرادی که به دلایلی ممکن است نیاز باشد در تاریخ خاصی در این کشور حضور داشته باشند یا برای سفر به فرانسه عجله دارند. شرکت ساحل شنی به همین منظور خدماتی را جهت گرفتن وقت فوری سفارت فرانسه ارائه می‌دهد. اما شاید این سوال برایتان پیش بیاید که وقت فوری سفارت فرانسه چیست و چه مراحلی دارد؟ ما به شما خواهیم گفت چطور این پروسه را طی کرده و به مقصد محبوبتان، کشور فرانسه، برسید.

کمی بیشتر درباره کشور فرانسه بدانید

فرانسه کشوریست که نمادهای بینظیری همانند ایفل و موزه لوور دارد. این کشور در اروپای غربی واقع شده که در کنار زندگی مدرن شهری همانند پاریس، شهرهایی دارد که در آن هنوز می‌توان آثاری از قرون وسطی را یافت. از دهکده‌های کوهستانی کوهپایه آلپ و شهرهای ساحلی نظیر کن نیز نمی‌توان گذشت. همه چیز در این کشور گردشگران و مسافران را به سوی خود می‌کشاند. پایتخت فرانسه شهر زیبا و شناخته شده پاریس است. بدون شک پاریس نیازی به معرفی نخواهد داشت چرا که شهریست که علاوه بر اینکه بخاطر جاذبه‌های گردشگریش شهرت دارد بلکه یک دنیای مد نیز در خود جای داده است. حتی نیازی نیست حتما اهل مد باشید تا نام پاریس را در کنار برندهای محبوب و سرشناس جهان ببینید. بدون شک سفر به فرانسه برای هر سلیقه‌ای رویایی و فراموش نشدنی خواهد بود. اما چطور به فرانسه سفر کنیم و چطور ویزای فرانسه بگیریم؟ با ما در ادامه همراه باشید.

شهر نیس یکی از محبوب‌ترین شهرهای فرانسه بخصوص در فصل تابستان است.

شهر نیس یکی از محبوب‌ترین شهرهای فرانسه بخصوص در فصل تابستان است.

اطلاعات کامل درباره وقت فوری سفارت فرانسه

با توجه به اینکه کشور فرانسه نیز عضو معاهده شینگن است، افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند باید نسبت به اخذ ویزای شینگن اقدام کنند. اولین قدم برای گرفتن ویزای شینگن فرانسه یا هر کشور دیگری عضو شینگن باید ابتدا نسبت به گرفتن وقت سفارت فرانسه اقدام کرد. وقت سفارت فرانسه ممکن است دو ماه یا گاهی بیشتر طول بکشد بنابراین اگر برای سفر به فرانسه عجله داشته باشید و بخواهید در تاریخ  خاصی بعلت حضور در یک رویداد خاص، ثبت نام در دانشگاه، یا خدمات درمانی در فرانسه حضور داشته باشید ممکن است ویزای شما به تاریخ مورد نظرتان نرسد. بنابراین بهترین کار این است که نسبت به اخذ وقت فوری سفارت فرانسه اقدام کنید.

ما به شما توصیه می‌کنیم این کار را به مشاورین با تجربه ما در شرکت ساحل شنی بسپارید تا با توجه به تخصص و تجربه‌ای که در این زمینه دارند نسبت به گرفتن ویزای شما در تاریخ مقرر اقدام کنند. ما در تمامی مراحل به شما یاری رسانده و در سریع‌ترین زمان ممکن برایتان ویزای شینگن فرانسه می‌گیریم. شما فقط کافیست مدارکتان را آماده کرده و در وقت مشخص شده در سفارت جهت انگشت نگاری و مصاحبه حضور پیدا کنید.

برای مراجعه به سفارت فرانسه چه مدارکی همراهمان ببریم؟

جمع آوری مدارک جهت اخذ ویزای شینگن یکی از مهم‌ترین و گاهی دشوارترین مراحل اخذ ویزای شینگن است. شما باید با توجه به نوع ویزایی که اقدام کرده‌اید مدارک خود را جمع آوری کنید. اما به طور کلی جهت اخذ ویزای شینگن فرانسه به مدارک زیر نیاز خواهد بود اما ممکن است با توجه به مورد و شرایط هر فرد این مدارک کم یا زیاد شود. شرایط سفر خود را با ما در ساحل شنی در میان بگذارید تا مطمئن شوید مدارک صحیحی جهت ارائه به سفارت فرانسه جمع آوری کرده‌اید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای شینگن فرانسه

 • فرم تقاضانامه ویزا که در ابتدا جهت اخذ ویزای فوری فرانسه پر می‌شود. در این فرم هدف شما از سفر مشخص می‌کند که آیا می‌توانید وقت فوری سفارت فرانسه بگیرید یا خیر. بنابراین بهتر است پر کردن فرم را نیز به ما بسپارید تا با توجه به تجربه‌ای که در این زمینه داریم اطلاعات کامل‌تری در فرم ذکر کنیم تا سریع‌تر بتوانید وقت فوری سفارت فرانسه بگیرید.
 • دعوتنامه حضور در رویداد یا مدارکی که نشان دهد شما باید در تاریخ خاصی در فرانسه حضور داشته باشید.
 • پاسپورت با ۶ ماه اعتبار و دو صفحه خالی. پاسپورت‌های قبلی شما نیز مورد نیاز خواهند بود بخصوص اگر پیش‌تر ویزای شینگن گرفته باشید. همچنین لازم است نسبت به تاریخ دقیق اعتبار پاسپورت خود دقت داشته باشید تا هنگام سفر به فرانسه به مشکل برنخورید.
 • پرینت حساب ۶ ماه گذشته. این پرینت حساب باید مبلغ خاصی داشته باشد جهت اطلاع دقیق از این مبلغ با مشاورین ساحل شنی به شماره ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.
 • دعوتنامه جهت اقامت در خانه دوستان یا اقوام. این دعوتنامه باید شرایط خاصی داشته باشد و اطلاعات خاصی درباره میزبان در آن ارائه شود. بنابراین جهت اطمینان پیش از تهیه دعوتنامه با ما مشورت کنید.
 • رزرو هتل در فرانسه در صورتیکه دعوتنامه اقامت ندارید. مدت زمان اقامت شما باید با بلیط رفت و برگشتی که ارائه می‌کنید همخوانی داشته باشد تا مدت زمان اقامت شما در فرانسه را تایید کند.
 • رزرو بلیط به یکی از شهرهای فرانسه. معمولا پروازها به شهر پاریس خواهد بود، جهت رزرو بلیط با ما تماس بگیرید. باید در نظر داشته باشید که مدت زمان اقامت شما در پاریس باید مشخص باشد بنابراین داشتن بلیط برگشت الزامی است.
 • دو قطعه عکس جدید با پس زمینه سفید. چهره شما در عکس نباید تفاوتی با چهره شما در حال حاضر داشته باشد.
 • بیمه مسافرتی به مبلغ حداقل ۳۰۰۰۰ یورو
 • رضایتنامه ولی برای افرادی که زیر ۱۸ سال دارند
 • گواهی اشتغال به کار برای کارمندان. این گواهی باید به روی سربرگ شرکت باشد و مدت زمان مرخصی نیز به طول مدت حضور در فرانسه مشخص شود.
 • برگه اشتغال به تحصیل برای دانشجویان. مدارک دانشجویان نیز باید تکمیل بوده و یکی از والدین هزینه‌های سفر وی را ساپورت کنند.
 • اصل شناسنامه بهمراه ترجمه رسمی
 • رسید واریز هزینه‌های ویزا. هزینه اخذ ویزای فوری شینگن ممکن است کمی بالاتر از هزینه ویزای معمولی باشد بنابراین حتما نسبت به این هزینه‌ها اطلاعات کاملی کسب کنید.

در نظر داشته باشید که تمامی مدارک شما باید به طور رسمی ترجمه شده باشند. از آنجایی که ما تمامی مراحل کار از گرفتن وقت فوری سفارت فرانسه تا اخذ ویزای شینگن فرانسه را بعهده می‌گیریم نیازی نیست نسبت به ترجمه رسمی مدارک خود نیز نگران باشید چرا که این مرحله از کار نیز توسط ما در شرکت ساحل شنی انجام خواهد گرفت.

شما فقط کافیست در روز مقرر همراه با مدارکتان در سفارت فرانسه واقع در تهران، خیابان نوفل لو شاتو، پلاک ۶۶-۶۴ حضور پیدا کنید. حتما سر وقت در سفارت حاضر شوید تا سریع‌تر کارهایتان انجام شود. هرچند همیشه باید این انتظار را داشته باشید که سفارت فرانسه شلوغ و پرتردد است و باید کمی منتظر بنشینید.

جمع بندی

سفر به فرانسه یکی از آرزوهاییست که هر شخصی در رویای خود می‌ پروراند. اما بسیاری از ما فکر می‌کنیم رسیدن به این کشور زیبا و پرجاذبه دشوار است. ما به شما می‌گوییم بهتر است پیش از اینکه فکر کنید این کار چقدر دشوار است با ما تماس بگیرید تا راه‌های ساده‌تر و سریع‌تری جلوی پایتان قرار دهیم تا بتوانید با گرفتن وقت فوری سفارت فرانسه در سریع‌ترین زمان ممکن به این کشور سفر کنید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 5 =