پیکاپ پاسپورت

پیکاپ پاسپورت

به فرآیند ارسال کردن پاسپورت ، ضمیمه کردن برچسب ویزا به پاسپورت، برگرداندن پاسپورت به شخص متقاضی اصطلاحآ پیکاپ پاسپورت گفته می شود. متقاضیان اخذ ویزای کشورهای امریکا، کانادا و انگلیس جهت انگشت نگاری و تایید هویت می بایست  به یکی  از کنسولگری های مربوطه در کشورهای نامبرده حاضر شوند و در زمانیکه سفارت مورد نظر درخواست پیکاپ پاسپورت را می کند متقاضی می بایست حداکثر در بازه زمانی 30 روزه فرآیند ارسال کردن پاسپورت به سفارت یا پیکاپ پاسپورت مورد نظر را انجام دهد.

متقاضیان جهت انجام دادن فرآیند پیکاپ پاسپورت می توانند شخصآ نیز پروسه ی پیکاپ پاسپورت را انجام دهند در این حالت این فرآیند مستلزم صرف کردن هزینه ی اضافی جهت ورود مجدد متقاضی به کنسولگری های یکی از کشورهای امریکا، کانادا وانگلیس می باشد و یا اینکه متقاضی می تواند به روش دوم  و از طریق کارگزاران معتمد و با تحویل دادن مدارک لازم به کارگزارن، پروسه ی پیکاپ پاسپورت را به کارگزاران مربوطه  محول نماید.در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر در زمینه پیکاپ پاسپورت با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین تماس بگیرید.

 

پیکاپ پاسپورت

اخذ ویزای امریکا، انگلیس و کانادا

امروزه متقاضیان با اهداف مختلفی همچون گردش و بازدید، یافتن شغل، ادامه تحصیل، دیدن دوستان و خویشاوندان، برای اقامت و دلایلی دیگر به کشورهای مختلف سفر می کنند و مسافرت کردن به تعدادی از کشورهای خارجی از جمله انگلیس، امریکا و کانادا و… مستلزم اخذ ویزای کشورهای مربوطه می باشد. جهت اخذ ویزای کشورهایی مثل امریکا، انگلیس، کانادا بدلیل وجود نداشتن سفارتخانه ی کشورهای نامبرده در ایران متقاضیان اخذ ویزای این کشور ها می بایست جهت مصاحبه و تایید هویت به کنسولگری های کشور مربوطه  در کشورهای واسطه مراجعه نمایند.

بعد از اتمام مصاحبه متقاضی می تواند به ایران بازگردد و در صورت موافقت با درخواست ویزای وی، متقاضی می بایست جهت تحویل دادن پاسپورت برای الصاق کردن برچسب ویزا به پاسپورت مجدد به کنسولگری مربوطه مسافرت نماید. با توجه به اینکه حضور مجدد شخص متقاضی در کنسولگری های مورد نظر سفارتخانه های امریکا، انگلیس و کانادا جهت ارسال پاسپورت منجر به  هزینه های اضافی جهت تهیه بلیط رفت و برگشت و اقامت می شود متقاضی می تواند با واگذاری فرآیند پیکاپ پاسپورت به یکی از کارگزاران معتمد تمامی فرآیند پیکاپ پاسپورت را به کارگزار محول نماید و این امر خود منجر به صرفه جویی در زمان و هزینه برای متقاضی خواهد شد.

در این زمینه شرکت اسکای لاین مفتخر است که با داشتن سابقه ی درخشان جهت پیکاپ پاسپورت راهنمای شما متقاضیان عزیز در این امر باشد؛ در این رابطه شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن کارگزاران معتمد و مجرب با دریافت مدارک لازم از متقاضیان عزیز پروسه ی پیکاپ پاسپورت را برای آنها انجام خواهد داد.

پیکاپ پاسپورت امریکا:

متقاضیان اخذ ویزای امریکا جهت مصاحبه  و انگشت نگاری می توانند به یکی از کشورهای آنکارا (ترکیه)، دبی (امارات)، ایروان (ارمنستان)، ابوظبی مراجعه نمایند از اینرو در روز مصاحبه  متقاضی می بایست با مدارک لازم  در سفارت مورد نظر حاضر شود. بعد از انجام مصاحبه  ویزای امریکا، به متقاضیان یکی از سه  برگه به رنگ زرد، صورتی و سفید داده می شود .برگه صورتی یعنی متقاضی واجد شرایط اخذ ویزا بوده و بعد از بازگشت متقاضی به  ایران مدت زمانی به شما  داده می شود تا  پاسپورت را جهت ضمیمه کردن ویزا به سفارت ارسال نمایید. برگه زرد نیز به این معنی است که مدارک متقاضی نیاز به بررسی دوباره توسط FBI CHECK داشته  واغلب با احتمال بالای 70% درخواست ویزای این گروه نیز با تایید مواجه می شود. برگه سفید به منزله رد شدن درخواست متقاضی جهت اخذ ویزای امریکا یعنی ریجکت شدن درخواست وی می باشد.

پیکاپ پاسپورت انگلیس:

متقاضیان اخذ ویزای انگلیس می بایست جهت انگشت نگاری و تحویل دادن مدارک به یکی از شرکت های کارگزار سفارت انگلیس در تهران، آنکارا، استانبول، دبی و ابوظبی مراجعه نمایند کارگزار سفارت انگلیس در تهران نیز شرکت Vfsglobal می باشد.

پیکاپ پاسپورت کانادا:

متقاضیان اخذ ویزای کانادا با توجه به نبود سفارتخانه کانادا در تهران می بایست به یکی از کشورهای آنکارا، استانبول، ابوظبی ، دبی و باکو مراجعه نمایند. لازم بذکر است که فرآیند اخذ وقت سفارت کانادا به دو صورت حضوری و آنلاین امکانپذیر می باشد و در هرصورت متقاضیان می بایست جهت تایید هویت و انگشت نگاری در یکی از مراکز سفارتخانه ی کانادا VAC (Visa Application Center) حاضر شوند.

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *