پیکاپ پاسپورت کانادا از استانبول

پیکاپ پاسپورت کانادا از استانبول

متقاضیان اخذ ویزای کانادا بعد از حضور در سفارتخانه کانادا در استانبول جهت انگشت نگاری و تایید هویت می توانند به ایران بازگردند و منتظر اعلام نتیجه نهایی درخواست ویزای خود  باشند بعد ازبررسی مدارک توسط سفارت، ایمیلی به متقاضیان فرستاده می شود که مبتنی بر ارسال پاسپورت به سفارتخانه کانادا در استانبول در حداکثر زمان 30 روزه می باشد ؛ فرایند ارسال کردن پاسپورت به استانبول جهت برچسب زدن ویزا و سپس بازگرداندن پاسپورت به ایران پیکاپ پاسپورت کانادا از استانبول نامیده می شود. متقاضیان عزیز جهت انجام فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از استانبول می توانند از خدمات گروه اسکای لاین مبتنی بر پیکاپ پاسپورت کانادا از استانبول اقدامات لازم را انجام دهند. جهت مشاوره بیشتر با کارشناسان اسکای لاین با شماره های 4-22119951(021) تماس حاصل فرمایید.

پیکاپ پاسپورت کانادا از استانبول

فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از استانبول

متقاضیانی که قصد مسافرت کردن به کشور کانادا را دارند می بایست در وهله ی اول نسبت به اخذ ویزای کانادا اقدامات لازم را انجام دهند، بطور کلی اخذ ویزای کانادا مستلزم انجام سه گام زیر می باشد ؛ گام اول. در این مرحله متقاضیان می بایست با استفاده از یکی از روش های حضوری ( دستی ) و روش آنلاین اقدام به ارسال  مدارک  مورد نیاز به سفارت کانادا جهت اخذ ویزای کانادا باشند. البته لازم به ذکر است که  در مقایسه روش های دستی و آنلاین روش آنلاین با صرف زمان و هزینه ای کمتر و صرفاً با آپلود کردن مدارک در سایت کانادا امکانپذیر می شود .

گام دوم. بعد از ارسال مدارک پس از گذشت 48 ساعت ایمیلی از طرف سفارت به متقاضی فرستاده می شود  که مبتنی  بر پیامی است که  به متقاضی فرصت داده می شود تا انگشت نگاری و تایید هویت را در یکی از سفارتخانه های کانادا ظرف مدت 30 روز انجام دهد که در این گام با توجه به وجود نداشتن سفارتخانه کانادا در تهران متقاضیان می بایست  جهت انگشت نگاری و تایید هویت به یکی از سفارتخانه های کانادا در یکی از کشورهای آنکارا ، دبی ، استانبول ، ابوظبی و ایروان مراجعه کنند.

گام سوم. بعد از انجام انگشت نگاری و تایید هویت متقاضیان می توانند تا بررسی مدارک و اعلام جواب نهایی جهت اخذ ویزا به ایران بازگردند بطور معمول زمان بررسی مدارک  و اعلام جواب افسر بین 1-3 ماه بطول می انجامد؛ بعد از گذشت زمان مورد نظر سفارت ایمیلی به کاربر مبتنی بر ارسال پاسپورت خود به سفارت ارسال می کند  که در این مرحله متقاضی می بایست  ظرف حداکثر یک ماه نسبت به پیکاپ پاسپورت کانادا از استانبول  اقدامات لازم را انجام دهد.

مدارک لازم  جهت پیکاپ ویزای کانادا از استانبول

  1. ارائه پاسپورت امضا شده متقاضی
  2. ارائه دادن وکالت نامه امضا شده توسط متقاضی
  3. ارائه پرینت از ایمیل ارسال شده سفارت
  4. ارائه 2 قطعه عکس رنگی پشت نویسی شده با ابعاد 7*5 برای متقاضیان ویزای اقامتی(حداقل یک عکس دارای مهرعکاسی باشد)

هزینه پیکاپ پاسپورت کانادا از استانبول

متقاضیانی که جهت اخذ ویزای کانادا درصدد محول کردن فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از استانبول به کارگزاران می باشند این اطمینان را داشته باشند که با واگذارکردن فرایند پیکاپ پاسپورت به کارگزاران اسکای لاین ظرف مدت زمان حداکثر هفت روز فرایند پیکاپ پاسپورت آنها انجام خواهد شد؛ در مدت زمان مشخص شده  مدارک  و پاسپورت متقاضیان به کارگزاران شرکت اسکای لاین تحویل داده می شود و طی اولین پرواز این مدارک به سفارتخانه  کانادا در استانبول  تحویل داده شده و بعد از برچسب خوردن ویزا به پاسپورت مورد نظر پاسپورت ها در اولین پرواز موجود به ایران باز گردانده می شوند.هزینه انجام فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از استانبول برای هر نفر متقاضی عادی 200 هزار تومان  به اضافه ی 61  لیر و به ازای هر نفر از آژانس های همکار 180 هزار تومان به اضافه ی 61  لیر می باشد.

ویزای کانادا

متقاضیانی که کشور کانادا را برای مسافرت انتخاب می کنند در گام نخست می بایست  نسبت به اخذ ویزای  کانادا اقدامات لازم را انجام دهند؛ فرایند اخذ ویزای کانادا در شرکت اسکای لاین بصورت انلاین انجام می شود بدین ترتیب 48 ساعت بعد از آپلود کردن مدارک در سایت کانادا، ایمیلی از طرف سفارت به کاربران ارسال می شود که متقاضیان فرصت خواهند داشت حداکثر 30 روز برای انگشت نگاری به سفارت کانادا مراجعه کنند. از آن جایی که اخذ ویزای کانادا مستلزم تعیین وقت سفارت کانادا جهت انگشت نگاری و تایید هویت می باشد  متقاضیان می بایست  بصورت حضوری  در یکی از سرکنسولگری های کانادا در آنکارا ، دبی ، استانبول ، ابوظبی و ایروان شرکت داشته باشند.

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *