پیکاپ پاسپورت کانادا از ابوظبی

پیکاپ پاسپورت کانادا از ابوظبی

متقاضیان ویزای کانادا بعد از انجام انگشت نگاری و تایید هویت، ایمیلی دریافت خواهند کرد و از زمان ارسال ایمیل از سمت سفارت به مدت یک ماه زمان خواهند داشت تا اقدام به پیکاپ پاسپورت کانادا از ابوظبی نمایند از آنجایی که حضور مجدد متقاضی در سفارت کانادا منجر به صرف هزینه ای جداگانه و صرف زمانی بیشتر می شود متقاضیان می توانند روال پیکاپ پاسپورت کانادا از ابوظبی را به کارگزاران ما در گروه اسکای لاین محول نمایند؛ در این صورت کارگزاران اسکای لاین با صرف هزینه ای کمتر اقدام به پیکاپ پاسپورت کانادا از ابوظبی برای متقاضیان خواهند نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پیکاپ پاسپورت کانادا از ابوظبی با کارشناسان اسکای لاین و با شماره های 4-22119951(021) تماس حاصل فرمایید.

پیکاپ پاسپورت کانادا از ابوظبی

فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از ابوظبی

متقاضیان سفر به کانادا می بایست در گام نخست نسبت به اخذ ویزای کانادا اقدامات لازم را انجام دهند ، اخذ ویزای کانادا همانند سایر کشورها مستلزم تعیین کردن وقت سفارت می باشد که وقت سفارت کانادا به منزله ی انگشت نگاری و تایید هویت می باشد. با توجه به نبود سفارتخانه کانادا در ایران متقاضیان جهت انگشت نگاری و تایید هویت می بایست به یکی از کنسولگری های کانادا در آنکارا، استانبول ، دبی ، ایروان و ابوظبی مراجعه نمایند.

بعد از انگشت نگاری و بررسی مدارک  از سمت سفارت ایمیلی مبتنی بر ارسال پاسپورت به کانادا برای متقاضی ارسال می شود که از زمان ارسال ایمیل متقاضی 30 روز زمان خواهد داشت تا پاسپورت خود را برای کانادا ارسال نماید، با توجه به اینکه فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از ابوظبی نیازی به حضور شخص متقاضی ندارد متقاضیان درصورت تمایل  می توانند  فرایند پیکاپ  پاسپورت کانادا از ابوظبی را به کارگزاران مجرب شرکت اسکای لاین محول نمایند.

مدارک لازم جهت پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی

  1. ارائه اصل پاسپورت  امضا شده متقاضی
  2. ارائه دادن برگه وکالت نامه امضا شده توسط متقاضی
  3. ارائه اصل رسید پرداختی وجه سفارت
  4. ارائه پرینت از ایمیل ارسال شده سفارت
  5. ارائه 2 قطعه عکس رنگی7*5 پشت نویسی شده همراه با مهر عکاسی برای متقاضیان ویزای اقامتی

هزینه پیکاپ پاسپورت کانادا از ابوظبی

متقاضیانی که جهت انگشت نگاری و تایید هویت به سفارت کانادا در ابوظبی مراجعه کرده اند بعد از ارسال ایمیل از سفارت حداکثر  30 روز فرصت دارند که پاسپورت مورد نظر را جهت  برچسب زدن ویزا به کانادا ارسال کنند ؛ با توجه به هزینه بر بودن و زمانگیر بودن ارسال پاسپورت کانادا از ابوظبی متقاضیانی که تمایل به واگذاری فرآیند پیکاپ پاسپورت کانادا از ابوظبی هستند می توانند روال پیکاپ پاسپورت را به کارگزاران شرکت اسکای لاین واگذار کنند.

بطور معمول پیکاپ  پاسپورت کانادا از ابوظبی به 2-3 هفته زمان نیاز دارد که در این مدت کارگزاران  مدارک و پاسپورت متقاضی را  در اولین پرواز هفتگی موجود به ابوظبی ارسال می کنند و سپس بعد از وارد شدن پاسپورت به سفارت و برچسب خوردن ویزا، پاسپورت مربوطه  طی اولین پرواز موجود به ایران فرستاده می شود. هزینه در نظر گرفته شده جهت انجام پیکاپ پاسپورت کانادا از ابوظبی برای متقاضیان عادی و همکاران آژانس متفاوت می باشد، نرخ تصویب شده پیکاپ پاسپورت کانادا از ابوظبی  برای متقاضیان عزیز 450 هزار تومان و برای همکاران آژانس 420 هزار تومان می باشد.

ویزای کانادا

متقاضیان سفر به کانادا می بایست در گام نخست اقدام به اخذ ویزای کانادا نمایند با توجه به هدف از سفر متقاضیان می بایست نسبت به اخذ یکی از ویزاهای توریستی، تجاری، تحصیلی ، اقامتی و… اقدامات لازم را انجام  دهند اخذ ویزای کانادا  مشابه  کشورهای  دیگر مستلزم تعیین وقت سفارت جهت تایید هویت می باشد متقاضیان برای ارسال مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کانادا می توانند به روش دستی – آنلاین اقدام به ارسال مدارک مورد نیاز نمایند با توجه به اینکه روش دستی مستلزم حضور متقاضی در سفارت کانادا می باشد اما روش آنلاین با امکان آپلود کردن مدارک درسایت کانادا با صرف هزینه ای کمتر و در زمانی سریعتر انجام پذیر می باشد.

در ادامه متقاضیان می بایست جهت انگشت نگاری حضورا ً در سفارت کانادا حاضر باشند و بعد از انجام انگشت نگاری می توانند به ایران بازگردند و ظرف مدت 30 روز برای ارسال پاسپورت به کانادا جهت برچسب زدن ویزا اقدامات لازم را انجام دهند که جهت پیکاپ  پاسپورت کانادا از ابوظبی می توانند از خدمات ارائه شده شرکت اسکای لاین جهت  محول کردن فرایند ارسال پاسپورت به کانادا توسط  کارگزاران اقدامات لازم را انجام دهند.

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *