پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا

پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا

متقاضیان اخذ ویزای کانادا جهت مسافرت کردن به کانادا می بایست جهت تعیین کردن وقت سفارت کانادا  در گام نخست مدارک مورد نیاز را به روش آنلاین در سایت کانادا آپلود نمایند و بعد از دریافت ایمیل سفارت ظرف مدت 30 روز جهت تایید هویت و انگشت نگاری به یکی از سرکنسولگریهای  کانادا در انکارا،  استانبول ، دبی، ایروان و ابوظبی مراجعه  نمایند. بعد از انگشت نگاری و اعلام جواب سفارت ، متقاضی می بایست در مدت زمان 30 روز پاسپورت را برای سفارت مربوطه  ارسال کند به فرایند ارسال پاسپورت به کانادا جهت برچسب زدن ویزا به پاسپورت، پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا گفته می شود .

جهت پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا متقاضیان می توانند از خدمات ویژه ای که گروه اسکای لاین در زمینه پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا ارائه می دهند استفاده نمایند در این زمینه گروه اسکای لاین با در اختیار گذاشتن پاسپورت و مدارک لازم به  کارگزاران مجرب روال پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا را برای متقاضیان با دریافت هزینه ای کم انجام می دهند.

پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا

فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا

متقاضیان اخذ ویزای کانادا جهت تعیین وقت سفارت کانادا می توانند به یکی از روش های دستی یا آنلاین اقدام به ارسال مدارک مورد نیاز نمایند. در روش دستی متقاضی ملزم به تحویل دادن حضوری  مدارک به سفارت کانادا می باشد  ولی  در روش آنلاین متقاضی می تواند به سادگی مدارک مورد نیاز را در سایت کانادا  آپلود نماید.با توجه به نبود سفارتخانه کانادا در ایران متقاضیان می بایست جهت حضور در سفارتخانه به یکی از سفارتخانه های موجود در یکی از کشورهای آنکارا، استانبول، دبی، ایروان و ابوظبی جهت انگشت نگاری و تایید هویت مراجعه کنند. بعد از انجام تایید هویت و انگشت نگاری متقاضیان می بایست به ایران بازگردند و تا بررسی مدارک توسط سفارت منتظر جواب نهایی باشند بطور معمول بین 1-3 ماه زمان برای اعلام جواب تصمیم ویزا نیاز می باشد.

بعد از اعلام نتیجه نهایی جواب ویزا (ارسال ایمیل از طرف سفارت کانادا ) متقاضی حداکثر یک ماه زمان خواهد داشت تا پاسپورت خود را جهت ضمیمه کردن ویزا  به سفارت مربوطه ارسال نماید. با توجه به اینکه فرایند ارسال پاسپورت به کانادا توسط خود متقاضی نیاز به هزینه و زمان اضافی جهت مراجعه دوباره به سفارتخانه مربوطه خواهد داشت از اینرو متقاضیان می توانند فرآیند پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا را به یکسری از کارگزاران مجرب محول نمایند. شرکت اسکای لاین مفتخر به ارائه خدمت پیکاپ پاسپورت  کانادا از آنکارا آماده ارائه هر گونه مشاوره و راهنمایی بیشتر در زمینه وقت سفارت و پیکاپ پاسپورت می باشد جهت دریافت مشاوره با همکاران ما در گروه اسکای لاین و با شماره های 4-22119951 (021) تماس حاصل نمایید.

مدارک لازم جهت پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا

  1. ارائه اصل پاسپورت امضا شده
  2. ارائه برگه وکالت نامه ی امضاشده
  3. پرینت از ایمیل سفارت مبتنی بر جواب نهایی درخواست ویزا
  4. ارائه 2 قطعه عکس پشت نویسی شده رنگی با پشت زمینه سفید با ابعاد 7*5 برای متقاضیان ویزای اقامتی(حداقل یک عکس دارای مهرعکاسی باشد.)

هزینه پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا

متقاضیانی که خواستار واگذاری فرآیند پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا به کارگزاران شرکت اسکای لاین هستند مطمئن باشند  که گروه اسکای لاین با در اختیار داشتن کارگزارانی مجرب  و معتمد فرایند پیکاپ پاسپورت را برای متقاضیان  در اسرع وقت انجام خواهند داد؛ در همین رابطه کارگزاران حداکثر تلاش خود را می کنند تا با صرف هزینه ای کمتر از پیگیری فرایند پیکاپ پاسپورت توسط شخص متقاضی فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا را برای متقاضیان انجام دهند. نرخ مصوب خدمات گروه اسکای لاین برای انجام فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا برای مسافرین عادی و آژانس های همکار به صورت های زیر تعریف می شود :

1- نرخ پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا برای مسافرین و متقاضیان عادی —–> به ازای هر شخص 200 هزار تومان به اضافه 61 لیر

2- نرخ پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا برای همکاران آژانس —–> به ازای هر شخص 180 هزار تومان به اضافه 61 لیر

متقاضیانی که روال پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا را به کارگزاران گروه اسکای لاین محول می کنند توجه  داشته باشند که فرایند پیکاپ  پاسپورت  کانادا از آنکارا بطور معمول یک هفته زمان خواهد برد که در این مدت بعد از تحویل دادن پاسپورت  و مدارک لازم نماینده مرکز اسکای لاین پاسپورت ها را با پروازهای هواپیمایی به آنکارا می فرستد  و پس از برچسب خوردن ویزا به پاسپورت شخص، پاسپورت متقاضی در اولین پرواز به ایران باز گردانده می شود.

 

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *