پیکاپ پاسپورت امریکا از دبی

پیکاپ پاسپورت امریکا از دبی

متقاضیان درخواست ویزای امریکا پس از مصاحبه اغلب با 2حالت مواجه می شوند  در حالت اول جواب سفارت موافق صدور ویزا و یا اینکه عدم موافقت برای صدور ویزا می باشد  که  در حالت اول متقاضیان می بایست  پاسپورت خود را جهت ضمیمه کردن برچسب ویزا به پاسپورت مجددا به سفارت ارسال نمایند، به فرآیند ضمیمه شدن  برچسب ویزا به پاسپورت متقاضی  پیکاپ پاسپورت گفته می شود. با توجه به اینکه فرایند برچسب زدن ویزای امریکا نیاز به حضور حتمی شخص  متقاضی در سفارت امریکا نخواهد داشت، از اینرو پاسپورت های متقاضیان می تواند از طریق کارگزاری های معتمد  به سفارت کشور مورد نظر تحویل داده شود. در حقیقت فرآیند پیکاپ پاسپورت امریکا از دبی توسط کارگزاران معتمد باعث صرف هزینه ی کمتر نسبت  به هزینه ی اقامت دوباره شخص متقاضی در کشور امریکا خواهد شد.

پیکاپ پاسپورت امریکا از دبی

فرآیند پیکاپ پاسپورت امریکا از دبی:

متقاضیان اخذ ویزای امریکا پس از انجام تایید هویت و انگشت نگاری بلافاصله از نتیجه افسر پلیس مربوطه نسبت به تصمیم در مورد پذیرش وعدم پذیرش ویزای امریکا آگاهی پیدا می کنند، دریافت برگه های به رنگ زرد و صورتی نشاندهنده مثبت بودن نظر افسر سفارت جهت اخذ ویزای امریکا می باشد. قابل  ذکر است که  برگه زرد  یعنی اینکه  مدارک متقاضی نیاز به بررسی FBI CHECK داشته  و می بایست  متقاضی در بازه زمانی یک ماه  تا شش ماه  منتظر جواب  صادر شده سفارت باشد. بعد از اعلام نتیجه نهایی توسط سفارت و درخواست ارسال پاسپورت، متقاضی موظف است  در مدت زمان حداکثر یک ماه  نسبت به ارسال پاسپورت به سفارت مربوطه  اقدامات لازم را انجام دهد.

جهت ارسال راحتتر پاسپورت به سفارت، متقاضیان می توانند از خدمات گروه اسکای لاین مبتنی بر پیکاپ Pickup سفارت امریکا از دبی استفاده نمایند؛ شرکت اسکای لاین با در اختیار داشتن کارگزارانی مجرب در زمینه پیکاپ  پاسپورت  امریکا از دبی آماده هر گونه خدمت رسانی به متقاضیان پیکاپ پاسپورت می باشد. در صورت نیاز داشتن  به مشاوره بیشتر با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین با شماره های 4-22119951(021) تماس حاصل نمایند.

مدارک لازم جهت پیکاپ ویزای توریستی امریکا از دبی :

 1. ارئه اصل پاسپورت امضا شده و در صورتیکه پاسپورت جدید متقاضی بعد از درخواست ویزا صادر شده است پاسپورت قدیمی نیز باید ارسال شود.
 2. ارائه فرم وکالت نامه متقاضی که امضا شده باشد.
 3. ارائه اطلاعات نام کاربری و رمزعبور مربوط به وقت سفارت
 4. ارائه پرینت از ایمیل سفارت
 5. ارائه برگه زرد یا صورتی دریافت شده در روز مصاحبه

مدارک لازم جهت پیکاپ ویزای دانشجویی امریکا از دبی :

 1. ارئه اصل پاسپورت امضا شده
 2. ارائه فرم وکالت نامه که توسط متقاضی امضا شده باشد.
 3. ارائه برگه وقت سفارت که شامل نام کاربری و رمز عبور باشد.
 4. ارائه برگه پرداختی Sevis Fee
 5. ارائه پرینت از ایمیل سفارت
 6. ارائه برگه زرد یا صورتی دریافت شده در روز مصاحبه در سفارت
 7. ارائه فرم I-20

هزینه پیکاپ پاسپورت امریکا از دبی

شرکت اسکای لاین با داشتن کارگزاری معتمد جهت انجام امور پیکاپ پاسپورت امریکا از دبی آماده ارائه هر گونه خدمت رسانی به  متقاضیان پیکاپ یاسپورت امریکا از دبی می باشد در این زمینه هزینه ی دریافتی شرکت جهت پیکاپ پاسپورت امریکا از دبی برای مسافرین محترم و آژانس های همکار به صورت های زیر تعریف شده است :

تعرفه  قیمت پیکاپ پاسپورت امریکا از دبی برای مسافرین و متقاضیان ——> 280هزار تومان

تعرفه  قیمت پیکاپ پاسپورت امریکا از دبی برای آژانس های همکار ——-> 230 هزار تومان

لازم به ذکر است که پیکاپ ویزای امریکا از دبی بطور معمول بین 2-3 هفته بطول می انجامد  که در این میان پاسپورت  و دیگر مدارک متقاضیان  با  پروازهای هفتگی و توسط نماینده ی شرکت اسکای لاین به دبی ارسال می گردد.

اخذ ویزای امریکا:

متقاضیان مسافرت به امریکا می بایست در وهله ی اول نسبت به اخذ ویزای امریکا اقدامات لازم را انجام دهند، اخذ ویزای امریکا مستلزم دریافت وقت سفارت امریکا می باشد با توجه به نبود سفارتخانه امریکا در ایران متقاضیان جهت تایید هویت و انگشت نگاری می بایست به یکی از کنسولگری های تعیین شده سفارت امریکا در آنکارا، ابوظبی، ایروان و دبی مراجعه نمایند.

بعد از انجام انگشت نگاری متقاضیان با دریافت برگه هایی با رنگ های زرد، صورتی و سفید در جریان نتیجه مصاحبه قرار می گیرند و بعد از اعلام نتیجه تا 30 روز زمان دارند تا پاسپورت خود را جهت الحاق کردن برچسب ویزا به پاسپورت تحویل سفارت دهند، متقاضیان می توانند روال ارسال پاسپورت را به کارگزاران معتمد شرکت اسکای لاین واگذار نمایند.

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *