پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان

پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان

متقاضیان اخذ ویزای امریکا بعد از آگاهی یافتن از نتیجه مصاحبه خود در کنسولگری امریکا در ایروان می بایست پاسپورت خود را جهت ضمیمه کردن ویزا به سفارت مربوطه ارسال نمایند، فرآیند ارسال پاسپورت به سفارت، پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان نامیده می شود. شرکت اسکای لاین مفتخر به ارائه خدماتی چون وقت سفارت امریکا و پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان آماده خدمت رسانی به متقاضیان پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان می باشد.

جهت ارسال کردن پاسپورت به کنسولگری امریکا در ایروان، متقاضیان می توانند شخصا یا از طریق کارگزاری های معتمد اقدام به ارسال پاسپورت نمایند. انتخاب کردن روش اول منوط به حضور مجدد متقاضی در سفارت مربوطه می باشد، بدون شک با انتخاب این مورد شخص متحمل هزینه هایی جهت رفت و برگشت و اقامت خواهد شد درحالیکه با انتخاب روش دوم شخص فقط با پرداخت هزینه مربوط به پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان می تواند نسبت به ارسال پاسپورت خود اقدامات لازم را انجام دهد. جهت بهره مندی از خدمت پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان می توانید با همکاران ما درگروه اسکای لاین با شماره های 4-22119951(021) تماس بگیرید.

پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان

فرایند پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان

متقاضیان اخذ ویزای امریکا در ایروان با حضور در کنسولگری ایروان و با دریافت برگه های دریافت شده  در روز مصاحبه  از نتیجه مصاحبه خویش مطلع خواهند شد. برگه های دریافتی در روز مصاحبه به یکی از رنگ های زرد، صورتی و سفید خواهند بود.

برگه زرد رنگ: دریافت برگه زرد به این معنی است که نتیجه ویزای متقاضی بعد از بررسی مجدد توسط FBI CHECK اعلام نهایی می شود اما این مژده به دارندگان برگه زرد داده می شود که به احتمال بالای 70% پذیرندگان برگه زرد بعد از بررسی مجدد موفق به دریافت ویزا خواهند شد.

برگه صورتی: متقاضیانی که برگه صورتی دریافت کرده اند این برگه به منزله اکسپت شدن و پذیرش آنها در اخذ ویزای امریکا می باشد.

برگه سفید: متقاضیانی که برگه سفید دریافت کرده اند متاسفانه باید مجدد مراحل اخذ ویزای امریکا را پیگیری کنند چون داشتن برگه سفید به منزله ریجکت شدن یا رد شدن این گروه از متقاضیان می باشد.

بعد از آگاهی یافتن متقاضیان از نتیجه مصاحبه، سفارت حداکثر 30 روز مهلت می دهد که متقاضی پاسپورت خود را جهت الحاق کردن برچسب ویزا به سفارت مربوطه ارسال کند؛ متقاضیان توجه داشته باشند که جهت ارسال پاسپورت به کنسولگری امریکا در ایروان نیازی به حضور حتمی ندارند بلکه می توانند فرآیند پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان را به کارگزارانی که  در این زمینه فعالیت می کنند محول نمایند.

مدارک لازم  جهت پیکاپ ویزای دانشجویی (F,M) امریکا از ایروان

1.      ارائه اصل پاسپورت و پاسپورت قبلی درصورتیکه متقاضی پاسپورت خود را بعد از درخواست ویزا تعویض کرده است.

2.      ارائه کپی از برگه  وقت سفارت

3.      ارائه کپی از فرم I-20

4.      ارائه فرم DS-160

5.      ارائه کپی پرداختی سویس (Sevis Fee)

6.      ارائه کپی برگه زرد پذیرش

مدارک لازم جهت پیکاپ ویزای دانشجویی (J) امریکا از ایروان

1.      ارائه اصل پاسپورت

2.      ارائه کپی از برگه وقت سفارت

3.      ارائه کپی از فرم DS-2019

4.      ارائه کپی فرم I-20

5.      ارائه کپی برگه زرد پذیرش

مدارک لازم  جهت پیکاپ ویزای توریستی امریکا از ایروان

1.      ارائه اصل پاسپورت

2.      ارائه کپی برگه زرد رنگ پذیرش

3.      ارائه فرم DS-160

هزینه پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان

جهت ارسال کردن پاسپورت به کنسولگری ایروان می توانید از خدمات مربوط به پیکاپ پاسپورت امریکا  از ایروان شرکت اسکای لاین استفاده نمایید در این خصوص شرکت  اسکای لاین با  داشتن کارگزارانی مجرب فرایند پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان را بین 2-3 هفته برای مسافرین عزیز انجام خواهند داد لازم به ذکر است  که  در این مدت  پاسپورت  و دیگر مدارک متقاضیان  با  پروازهای هفتگی و بوسیله  نماینده ی شرکت اسکای لاین به ایروان ارسال می شود و بعد ازآماده شدن پاسپورت های متقاضیان  با پرواز به ایران باز می گردد.

نرخ مصوب دریافتی شرکت جهت پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان برای آژانس های همکار و مسافرین به دو صورت می باشد :

تعرفه  قیمت پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان برای مسافرین و متقاضیان —–> 320 هزار تومان

تعرفه  قیمت پیکاپ پاسپورت امریکا از ایروان برای آژانس های همکار ——> 270 هزار تومان

ویزای امریکا

متقاضیانی که خواستار مسافرت کردن به کشور امریکا هستند توجه داشته باشند که اخذ ویزای امریکا همانند سایر کشورها مستلزم داشتن وقت سفارت امریکا می باشد؛لازم بذکر است که وقت سفارت امریکا به منزله ی مصاحبه در سفارت نبوده بلکه 9 فقط جهت تایید هویت و انگشت نگاری می باشد.  با توجه به نبودن سفارتخانه امریکا در ایران متقاضیان می بایست با مراجعه کردن به سرکنسولگری های امریکا در یکی از کشورهای آنکارا، دبی، ایروان و ابوظبی جهت مصاحبه و تایید هویت حاضر شوند.

 جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *