پیکاپ پاسپورت امریکا از ابوظبی

پیکاپ پاسپورت امریکا از ابوظبی

پروسه ی ارسال پاسپورت متقاضی به سفارت جهت برچسب زدن ویزا و سپس بازگرداندن پاسپورت به شخص متقاضی پیکاپ پاسپورت گفته می شود. متقاضیان اخذ ویزای امریکا بعد از انجام مصاحبه در سر کنسولگری امریکا در ابوظبی حداکثر 30 روز مهلت  دارند تا برای پیکاپ پاسپورت امریکا از ابوظبی اقدامات لازم را انجام دهند، با توجه به اینکه الزامی به حضور شخص متقاضی  در محل سفارت مربوطه برای انجام پیکاپ پاسپورت امریکا از ابوظبی نمی باشد متقاضیان جهت انجام فرایند پیکاپ پاسپورت امریکا از ابوظبی می توانند روال پیکاپ پاسپورت امریکا از ابوظبی را از طریق نمایندگان موجود در شرکت اسکای لاین انجام دهند.

پیکاپ پاسپورت امریکا از ابوظبی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پیکاپ پاسپورت امریکا از ابوظبی با همکاران ما در گروه اسکای لاین و با شماره های زیر 4-22119951(021)  تماس حاصل فرمایید.

جهت ارسال پاسپورت به سفارت متقاضی می تواند یکی از روش های زیر را انتخاب کند:

 • حضور مجدد متقاضی در محل کنسولگری امریکا در ابوظبی جهت تحویل دادن پاسپورت به سفارت –> قابل ذکر است که انتخاب کردن این روش برای پیکاپ پاسپورت منجر به صرف هزینه ی دوباره جهت صدور بلیط رفت و برگشتی و هزینه ای برای رزرو کردن محل اقامت می باشد.
 • واگذارکردن روال خدمت پیکاپ پاسپورت امریکا در ابوظبی به کارگزاران رسمی جهت ارسال پاسپورت به ابوظبی و تحویل پاسپورت –> در صورت انتخاب کردن این حالت، فرآیند پیکاپ پاسپورت امریکا به کارگزاران سپرده می شود در اینصورت متقاضی فقط ملزم به پرداخت هزینه ای اندک جهت پیکاپ پاسپورت می باشد که نسبت به حالت ارسال پاسپورت توسط متقاضی هزینه ی کمتری می خواهد.

فرایند پیکاپ پاسپورت امریکا از ابوظبی

متقاضیانی که جهت اخذ ویزای امریکا کنسولگری ابوظبی را جهت مصاحبه انتخاب کرده اند  می بایست بعد از آماده کردن مدارک مورد نیاز ویزای امریکا، در روز تعیین شده جهت انگشت نگاری و تایید هویت شخصا به محل کنسولگری امریکا در ابوظبی حاضر باشند .

بعد از انگشت نگاری در روز مصاحبه برگه هایی با رنگ های مختلف به کاربران داده می شود که  نشاندهنده جواب افسر سفارت می باشد تفسیر برگه ها به صورتهای زیر می باشند.

برگه صورتی رنگ : به متقاضیانی که برگه صورتی دریافت نموده اند تبریک می گوییم چون دریافت برگه صورتی به منزله اکسپت شدن یا تایید درخواست ویزای آنها می باشد.

برگه زرد رنگ : متقاضیانی که برگه زرد دریافت نموده اند به احتمال 70% نتیجه مصاحبه آنها نیز مثبت خواهد بود با این تفاوت که داشتن برگه زرد به معنی بررسی مدارک توسط FBI CHECK می باشد و متقاضی می بایست در مدت زمان 1 ماه  تا 6 ماه منتظر جواب نهایی سفارت باشد.

برگه سفید رنگ : متاسفانه داشتن برگه سفید به معنی ریجکت یا رد شدن درخواست متقاضی برای اخذ ویزا می باشد و می بایست متقاضی مجددا روال اخذ ویزای امریکا را از ابتدا پیگیری نماید.

بعد از مطلع شدن متقاضی از جواب سفارت متقاضی فرصت داردحداکثر در مدت زمان یک ماه نسبت به ارسال پاسپورت خود جهت برچسب زدن ویزا اقدامات لازم را انجام دهند در صورت عدم ارسال پاسپورت در زمان مقرر و در صورت داشتن برگه زرد رنگ،  سفارت می تواند بدلیل دیرکرد و تاخیر در ارسال  پاسپورت برگه سفید رنگ برای متقاضیان صادر نماید.

مدارک لازم  جهت پیکاپ ویزای امریکا از ابوظبی :

 1. ارائه پاسپورت امضا شده  متقاضی
 2. ارائه برگه سفید یا صورتی تحویل گرفته از سفارت
 3. ارائه برگه وکالت نامه
 4. ارائه پرینتی از نام کاربری و رمز عبور مربوط به ثبت وقت سفارت
 5. ارائه برگه case no

مدارک لازم  جهت پیکاپ ویزای مهاجرتی امریکا از ابوظبی :

 • ارائه اصل پاسپورت امضا شده متقاضی
 • ارائه برگه سفید یا صورتی تحویل گرفته از سفارت
 • ارائه برگه مدیکال که بیشتر از 5 ماه از صدور آن نگذشته باشد.
 • ارائه برگه وکالت نامه محضری

هزینه پیکاپ پاسپورت امریکا از ابوظبی

شرکت اسکای لاین با دراختیار داشتن  کارگزارانی مجرب و معتمد جهت انجام امور پیکا پ پاسپورت امریکا از ابوظبی آماده ی خدمت رسانی  به متقاضیان عزیز جهت انجام پیکاپ یاسپورت امریکا از ابوظبی می باشد ، هزینه ی دریافتی شرکت جهت پیکاپ  پاسپورت  امریکا از ابوظبی برای مسافرین محترم و آژانس های همکار به صورت های زیر تعریف شده است :

تعرفه  قیمت پیکاپ پاسپورت امریکا از ابوظبی برای مسافرین و متقاضیان ——> 390 هزار تومان

تعرفه  قیمت پیکاپ پاسپورت امریکا از ابوظبی برای آژانس های همکار ——-> 360 هزار تومان

بطور معمول پیکاپ ویزای امریکا از ابوظبی بین 2-3 هفته  طول خواهد کشید که در این میان پاسپورت و دیگر مدارک متقاضیان  با پروازهای هفتگی و توسط نماینده ی شرکت اسکای لاین به ابوظبی ارسال می گردد.

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *