وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کانادا

متقاضیان دریافت ویزای کانادا می بایست در گام نخست درصدد اخذ وقت سفارت کانادا برآیند لازم بذکر است که  گرفتن وقت سفارت کانادا به منظور مصاحبه نمی باشد بلکه صرفاً برای انگشت نگاری و تایید هویت می باشد؛ با توجه به اینکه مکانی از سفارتخانه کانادا در تهران وجود ندارد متقاضیان جهت تعیین کردن وقت سفارت کانادا می بایست به یکی از کنسولگری های کانادا واقع در یکی از کشورهای آنکارا، استانبول، ابوظبی ، دبی و باکو مراجعه نمایند. لازم بذکر است که فرآیند اخذ وقت سفارت کانادا به دو صورت حضوری و آنلاین امکانپذیر می باشد.

 

وقت سفارت کانادا

جهت کسب  اطلاعات بیشتر و رزرو وقت سفارت کانادا فوری یا وقت سفارت کانادا عادی می توانید با مشاورین ما در گروه اسکای لاین تماس بگیرید(4 -02122119951)

در شیوه درخواست حضوری جهت ثبت نام  ویزای کانادا متقاضی بعد از آماده سازی مدارک و تکمیل فرم های مورد نیاز و پرداخت هزینه اخذ ویزا به دلار کانادا و به ازای هر نفر می بایست به صورت حضوری به یکی از سفارتخانه های کانادا مراجعه نماید که  در این حالت می بایست  فیش پرداختی اخذ ویزای کانادا همراه با مدارک دیگر حضورآ به سفارت  تحویل داده شود.

در شیوه درخواست آنلاین جهت ثبت نام ویزای کانادا متقاضیان بعد از تهیه چک لیست مربوطه می بایست اسکن مدارک مورد نیاز به همراه فرم درخواست ویزای کانادا را بصورت آنلاین در سایت رسمی کانادا بارگذاری نمایند ، به این نکته توجه داشته باشید که تمامی فرم های درخواست ویزا دارای کد می باشند در نتیجه اختلاف کد در صفحات با هم باعث رد شدن درخواست ویزای کاربران می شود. بعد از بارگذاری مدارک تا یک ماه به متقاضی زمان داده می شود که جهت انگشت نگاری و تایید هویت به یکی از مراکز سفارتخانه ی کانادا VAC (Visa Application Center) مراجعه کنند  در این مرحله فرآیند ثبت نام به پایان می رسد و فقط متقاضی می بایست منتظر جواب بررسی درخواست ویزا باشد. بطور معمول بعد از انگشت نگاری در زمانی بین 1 ماه تا 3 ماه  جواب سفارت آماده می شود.

افراد زیر از انجام انگشت نگاری مستثنی هستند :

  • افراد کمتر از14 سال و بالاتر از 80 سال
  • افرادیکه پاسپورت کانادایی داشته یا در کانادا مقیم هستند.
  • افرادیکه دارای ویزای مهاجرتی هستند یا درحال درخواست برای ویزای کانادا می باشند.
  • افراد دولتی و همچنین دیپلماتها نیز از انگشت نگاری مستثنی می شوند.

شرکت اسکای لاین با انجام فرآیند درخواست وقت سفارت کانادا بصورت آنلاین آماده هرگونه مشاوره و راهنمایی در زمینه ثبت وقت سفارت کانادا و پیکاپ ویزا می باشد.

اخذ وقت سفارت کانادا در ترکیه و آنکارا

متقاضیانی که جهت اخذ ویزای کانادا یکی از کنسولگری های موجود در ترکیه یا آنکارا را انتخاب می کنند می بایست توجه داشته باشند که از نظر شرایط و وضعیت بهتر بودن  پذیرش ویزا بین  ترکیه و آنکارا با توجه به اینکه فقط یک کنسولگری درباره درخواست های صادره جهت اخذ ویزا تصمیم می گیرند تفاوت چندانی وجود ندارد و تنها تفاوت از لحاظ پروازهای هواپیمایی مستقیم می باشد که از این لحاظ می توان گفت که امکان پرواز رفت و برگشت استانبول / تهران به صورت همه روزه  در مبدا و مقصد وجود خواهد داشت .

متقاضیان توجه داشته باشند که کارگزار سفارت کانادا در ترکیه و استانبول شرکت  (VAC)Visa Application Center  و کارگزار سفارت کانادا در ابوظبی شرکت VFS Global می باشد.

آدرس سفارت کانادا (VAC) در آنکارا:

جهت مراجعه به سفارت کانادا واقع در شهر آنکارا می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید.

Kavaklıdere Mahallesi Atatürk Bulvarı no : 154 Çankaya / Ankara, Turkey

آدرس سفارت کانادا (VAC) دراستانبول :

سفارت کانادا در استانبول در آدرس زیر واقع شده است:

Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193 Sisli /, Istanbul, Turkey

آدرس سفارت کانادا در ابوظبی:

جهت اخذ وقت سفارت کانادا در ابوظبی می بایست به کارگزار سفارت کانادا واقع در ابوظبی و به نامVFS Global و به  آدرس زیر مراجعه نمایید.

Canada Visa Application Centre VFS (GCC) LLC, Office MO2, Mezzanine Floor, Silver Wave Building, Mina Road, Abu Dhabi

در صورتیکه جواب سفارت مبنی بر دریافت ویزای کانادا مثبت باشد  متقاضیان تا یک ماه زمان خواهند داشت تا پاسپورت خود را جهت برچسب زدن مهر ویزا به سفارت مربوطه ارسال کنند فرآیند ارسال پاسپورت به سفارت مورد نظر پیکاپ ویزا نامیده می شود؛ لازم بذکر است که شرکت اسکای لاین با داشتن تجربه متمادی  در زمینه پیکاپ ویزا آماده ارائه هرگونه خدمات به متقاضیان عزیز می باشد از اینرو جهت اخذ وقت سفارت کانادا و پیکاپ ویزای کانادا می توانید با مشاورین ما در گروه اسکای لاین تماس بگیرید.

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *