وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

سفر به فرانسه همانند سفر به کشورهای دیگر مستلزم اخذ وقت سفارت فرانسه می باشد؛ جهت اخذ وقت سفارت فرانسه می بایست دراولین گام جهت اخذ ویزای فرانسه اقدام نماییم. فرآیند اخذ ویزای فرانسه بدین صورت است که متقاضی می بایست فرم تقاضای ویزا را از سایت سفارت فرانسه در تهران دانلود نماید.فرم درخواست ویزا اغلب به صورت فرم درخواست ویزای کوتاه مدت (برای مدت زمان کمتراز سه ماه) و فرم درخواست ویزا جهت اقامت (مدت زمان بیشتر از سه ماه ) می باشد. متقاضی بعد از دریافت فرم درخواست ویزای مورد نظر و تکمیل آن باید فرم را به آدرس ایمیل سفارت ارسال نماید؛ سپس سفارت درخواست های متقاضی را مورد بررسی قرار داده وایمیلی جهت تعیین کردن وقت مصاحبه برای کاربران ارسال می کند. بعد از تعیین وقت سفارت فرانسه متقاضی باید برای انجام مصاحبه ویزای درخواستی با مدارک لازم در زمان تعیین شده وقت سفارت در محل سفارت حاضر باشد.

وقت سفارت فرانسه

وقت دانشجویی سفارت فرانسه

متقاضیان تحصیل در دانشگاه های فرانسه می بایست نسبت به اخذ ویزای تحصیلی ازسوی دولت فرانسه اقدام نمایند. جهت اخذ پذیرش در دانشگاه های فرانسه صرفا داشتن مدرک دیپلم کافی نبوده و یکی از شرط های لازم داشتن مدرک دانشگاهی ازاد یا سراسری در رشته ای که داوطلب  متقاضی تحصیل آن درفرانسه می باشد و یا اینکه دارای مدرک تحصیلی کافی جهت پذیرش در دانشگاه فرانسه باشد؛ دراینصورت داوطلب باید همراه مدرک تحصیلی دانشگاهی خود در کشور محل تحصیل گواهی صادر شده دانشگاه به همراه ریزنمرات به دانشگاه فرانسه ارائه دهد؛  لازم به ذکر است که در پاره ای از رشته های دانشگاهی مثل شاخه های پزشکی، دارو سازی و اقتصاد از داوطلبان امتحان ورودی  نیز بعمل می اید.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ وقت سفارت دانشجویی در فرانسه

  • مدارکی علمی که نشاندهنده هدف داوطلب ازانتخاب دانشگاه در فرانسه باشد.
  • رزومه شغلی وتحصیلی متقاضی همراه با اطلاعات فردی شخص
  • ارائه مدرک دیپلم ، لیسانس وفوق لیسانس به همراه ریز نمرات هر مقطع تحصیلی بطور جداگانه
  • ارائه مدرک TCF (جهت سنجش سطح زبان فرانسوی متقاضی بوده ومورد قبول وزارت آموزش عالی فرانسه می باشد) ،مدرک DELF (دیپلم مقدماتی زبان فرانسه) ومدرک DALF (دیپلم پیشرفته زبان فرانسه)
  • تاییدیه صلاحیت علمی دانشجو که می بایست از طرف دونفر از اساتید دانشگاه یا مسئولین دانشگاه صادر شود.
  • ارائه اصل و کپی شناسنامه وگذرنامه
  • ارائه عکس رنگی با پیش زمینه سید
  • ارائه مدارک و گواهی های زبان های خارجی مثل انگلیسی وعربی که غیراز زبان فرانسه باشد.
  • ارائه یک موضوع پروژه ای برای ادامه تحصیل داووطلب در فرانسه

متقاضیان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و اخذ وقت سفارت فرانسه می توانند با کارشناسان ما در شرکت اسکای لاین تماس حاصل نمایند.

وقت سفارت فرانسه فوری

متقاضیان در صورت دریافت فرم درخواست ویزا وتکمیل آن باید فرم مربوطه را به آدرس سفارت فرانسه ارسال نمایند ؛ تایید مدارک توسط سفارت فرانسه وارسال ایمیل تایید وقت سفارت فرانسه اغلب پروسه ای زمانگیر بود و3 تا 4 ماه بطول خواهد انجامید از این رو متقاضیانی که  خواستار وقت سفارت فرانسه فوری هستند می توانند درزمینه اخذ وقت سفارت فرانسه فوری از کارشناسان ما در شرکت اسکای لاین مشاوره بگیرند واطمینان داشته باشند که کارشناسان ما در اسرع قت نسبت به اخذ وقت سفارت فرانسه فوری آنها اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

درباره فرانسه

از لحاظ  موقعیت جغرافیایی جمهوری فرانسه در اروپای غربی واقع شده وهمانند کشورهای اسپانیا و مراکش در دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس دارای سواحل می باشد همین امر باعث شده سطح گسترده ای از فرانسه با دریا محصور شده باشد.

فرهنگ وهنر در فرانسه:

کشور فرانسه دارای فرهنگی غنی بوده طوریکه ازحیث ادبیاتی، موسیقی وتئاتر در سراسر جهان معروف می باشد همین موضوع باعث شده که بسیاری از دانشجویانی که متقاضی تحصیل در رشته های هنری هستند کشور فرانسه را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند.

گردشگری در فرانسه:

فرانسه بعنوان دومین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا و ازجنبه ی گردشگری بعنوان اولین کشور توریستی جهان محسوب می شود. ازجمله شهرهای بزرگ فرانسه می توان به پاریس اشاره نمود که بعنوان مرکز فرانسه و قطب اصلی تجارت و فرهنگ محسوب می شود.

برخی از دیدنی های فرانسه:

فرانسه دارای نقاط گردشگری زیادی می باشد که از جمله معروفترین مناطق گردشگری آن می توان به برج ایفل، پارک تفریحی دیزنی لند، موزه لوور، کاخ ورسای و.. اشاره نمود.

آب وهوای فرانسه:

نواحی غربی فرانسه دارای آب وهوایی اقیانوسی، نواحی جنوبی آن آب وهوای مدیترانه ای و نواحی مرکزی و شرقی آن دارای آب وهوای قاره ای می باشد.

 

اسکای لاین، ارائه دهنده خدمات تخصصی وقت سفارت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *