وقت سفارت امریکا

وقت سفارت امریکا

متقاضیانی که قصد مسافرت کردن به کشور امریکا را دارند می بایست در اولین گام نسبت به اخذ ویزای امریکا اقدامات لازم را انجام دهند؛ ازجمله اقدامات لازم جهت اخذ ویزای امریکا دریافت وقت سفارت امریکا جهت مصاحبه حضوری می باشد که در این خصوص می بایست نخست اقدام به تکمیل کردن فرمDS-160 و دریافت کد مربوطه نمایند. متقاضیان عزیز جهت اخذ وقت سفارت امریکا می توانند با مدارک لازم در یکی از سفارتخانه های کشورهای آنکارا (ترکیه)، دبی (امارات)، ایروان (ارمنستان)، ابوظبی جهت مصاحبه حضوری و انگشت نگاری حاضر شوند در صورت حضور متقاضیان در یکی از کشورهای نامبرده مصاحبه به زبان فارسی صورت می پذیرد.

وقت سفارت امریکا

گروه اسکای لاین با داشتن چندین سال تجربه در زمینه اخذ وقت سفارت امریکا و پیکاپ پاسپورت آماده ی ارائه هر گونه خدمات به شما متقاضیان عزیز می باشد. جهت کسب راهنمایی و مشاوره در این زمینه با متخصصین ما در گروه اسکای لاین با شماره 4-22119951(021) تماس بگیرید.

اخذ وقت سفارت امریکا  

در نخستین گام متقاضیان وقت سفارت امریکا می بایست فرم درخواست ویزا امریکا DS-160 را تکمیل نمایند تکمیل کردن اطلاعات فردی هر یک از متقاضیان درخواست ویزا در فرم مورد نظر بصورت جداگانه الزامی است توجه داشته باشید که  در صورتیکه فرم به درستی تکمیل نشده باشد روال اخذ ویزای امریکا به تاخیر می افتد.

بعد از تکمیل کردن فرم DS-160 و دریافت کد مورد نظر متقاضیان می بایست درصدد تعیین کردن وقت ملاقات برآیند توجه داشته باشید که جهت مسافرت به امریکا مشابه دیگر کشورها می بایست مصاحبه حضوری با افسر سفارت داشته باشیددر این حالت بعد از مشخص شدن تاریخ مصاحبه می بایست در کنسولگری ایالات متحده  مربوطه جهت مصاحبه حضوری حاضر شوید.

بعد از ورود به محیط کنسولگری مدارک مورد نظر بررسی و وارد سیستم می شود و برحسب شماره ای که به متقاضیان داده می شود انگشت نگاری انجام می شود و می بایست متقاضی در اتاق انتظار منتظر باشد بعد از اعلام شماره مورد نظر مصاحبه ای بین 3-5 دقیقه از سوی کنسولگری انجام می شود که در این مصاحبه  در مورد اهداف سفر سوالاتی پرسیده می شود. توجه داشته باشید که مدارک مورد نظر، اطلاعاتی که در فرم DS-160 وارد نموده اید و نحوه رفتار و پاسخگویی متقاضیان در روز مصاحبه جهت اخذ ویزا تاثیرگذار خواهند بود.

وقت سفارت امریکا فوری

با توجه به اینکه فرآیند تکمیل کردن فرم درخواست ویزای امریکاDS-160 نیاز به دقت کافی خواهد داشت و درصورت وارد کردن اطلاعات نادرست فرایند اخذ وقت سفارت امریکا به تاخیر خواهد افتاد متقاضیان گرامی جهت اخذ وقت سفارت امریکا فوری می توانند با ارسال مدارک زیر به کارشناسان اسکای لاین روال اخذ وقت سفارت امریکا فوری را به کارشناسان ما محول نمایند و مطمئن باشند که کارشناسان ما درصدد اخذ اولین وقت خالی جهت مصاحبه برمی آیند. برای اخذ وقت سفارت امریکا فوری می بایست مدارک زیر را به گروه اسکای لاین تحویل دهید:

1-اسکن صفحه اول پاسپورت

2- تکمیل کردن فرم DS-160 به زبان فارسی

3- اسکن عکس

مدارک لازم جهت اخذ ویزای امریکا

  1. ارائه اصل پاسپورتی که دارای حداقل شش ماه اعتبار باشد در صورت داشتن پاسپورت های قبلی ارائه آنها الزامی است.
  2. ارائه دو قطعه عکس رنگی باپیش زمینه سفید
  3. ارائه صفحه تاییدیه فرمDS-160
  4. ارائه تایید وقت ملاقات
  5. ارائه واچر هتل، در صورت داشتن دعوتنامه ارائه اصل فرم دعوتنامه رسمی کفایت می کند؛ درصورتیکه دعوت کننده اسپانسرمالی شخص باشد ارائه فرم I-134 نیز الزامی است.
  6. ترجمه شناسنامه ، کارت ملی و سند ازدواج/ طلاق متقاضی
  7. ارائه سند شغلی که نشاندهنده آخرین وضعیت شغلی متقاضی باشداین مدارک شامل ترجمه ی مدارک حکم کارگزینی برای کارمندان دولتی، برای بخش های خصوصی شامل گواهی اشتغال به کار ، کارت دانشجویی بین المللی برای دانشجویان و کارت مربوط به اعضای هیئت علمی برای اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و برای مشاغل آزاد ترجمه ی جواز کسب و کارت بازرگانی می باشد.
  8. سند ملکی متقاضی که نشاندهنده تمکن مالی متقاضی است یا ارائه مدارکی دیگر همچون سند خرید سهام بورس در بازار، خرید اوراق مشارکت وسرمایه گذاری های دیگر توسط شخص متقاضی نیز مورد قبول می باشد.
  9. گردش 6 ماهه حساب بانکی متقاضی
  10. ارائه نامه تمکن مالی ترجمه شده به انگلیسیBank Statement

نکات مهمی که می بایست در روز مصاحبه رعایت کنید:

جهت تسریع در فرایند مصاحبه از داشتن وسایل الکترونیکی مثل موبایل، رایانه ، کیف و… در روز مصاحبه خودداری کنید.

از جمله مدارک لازم و مهم جهت اخذ ویزای امریکا ارائه دادن اسناد و مدارک معتبری است که نشاندهنده بازگشت شما به ایران باشد یعنی می بایست با ارائه دادن مدارک معتبر افسرسفارت را در روز مصاحبه نسبت به بازگشت خود به ایران متقاعد نمایید.

بعد از انجام مصاحبه برگه هایی با رنگ های زرد، سفید یا صورتی به متقاضیان داده می شود هریک از این برگه ها به یک حالت اشاره می کند:

برگه صورتی نشاندهنده اکسپت وپذیرفته شدن درخواست متقاضی نسبت به اخذ ویزا در روزمصاحبه می باشد در این حالت متقاضی می تواند بعد ازبازگشت به ایران جهت ضمیمه کردن ویزا به پاسپورت، پاسپورت خود را به دبی  ارسال کند.

برگه زرد یعنی FBI Check و نشاندهنده این است که درخواست متقاضی نیاز به بررسی بیشتر خواهد داشت؛ بطور معمول بررسی مدارک وصادر کردن جواب ویزا در این حالت  ممکن است بین 1-6 ماه نیز بطول انجامد بر روی این برگه شماره پرونده ای درج می شود که می توانید با آن ازآماده شدن جواب ویزا آگاهی پیدا کنید.

برگه سفید یعنی ریجکت به این معناست که با درخواست متقاضی جهت اخذ ویزا موافقت نشده که در این حالت علت مردودی جواب ویزا نیز به متقاضی اعلام می شود؛ دراینصورت متقاضی می تواند مجددا نسبت به اخذ ویزا از ابتدا اقدام نماید.

وقت سفارت امریکا در دبی، ارمنستان، ترکیه و ابوظبی:

متقاضیان وقت سفارت امریکا که کشور دبی، ترکیه و ارمنستان را جهت مصاحبه حضوری انتخاب کرده اند توجه داشته باشند که معمولا وقت سفارت در بعضی از ایام همانند تعطیلی های تابستان، اعیاد نوروز و اعیاد میلادی بدلیل درخواست های بالای متقاضیان  دیرتر داده می شود، همچنین این نکته قابل ذکر می باشد که سفارت امریکا در دبی، ترکیه و ارمنستان امکان انجام پیکاپ پاسپورت را نیز برای متقاضیان  فراهم کرده است.

متقاضیان توجه داشته باشند که هنگامیکه سفارت پیکاپ پاسپورت یا ارسال پاسپورت را از متقاضی درخواست می کند متقاضی حداکثر یک ماه زمان خواهد داشت که پاسپورت خود را جهت ضمیمه کردن ویزا به سفارت مربوطه ارسال نماید که با توجه به صرف هزینه ی دوباره متقاضی جهت حضور مجدد به سفارت کشورهای  دبی، ترکیه وارمنستان امکان پیکاپ پاسپورت توسط نمایندگان شرکت اسکای لاین درسریعترین زمان ممکن مقدور می باشد .

 

جهت اخذ وقت سفارت با ما تماس بگیرید

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *